| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vita_mbdplr Нов потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 2
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 8:46 Заглавие: в сервизен режим на SANG |
|
|
В сервизен режим на SANG,не може да се влезе в на стройка
на звука- система BG,DK |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 8:53 Заглавие: |
|
|
Първо този телевизор има модел, с какви схеми е направен,какви надписи има по платката.Не мога да разбера точно какъв ви е проблема и какво искате да направите?????? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vita_mbdplr Нов потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 2
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 13:28 Заглавие: sang |
|
|
| смених пр.сда5535 а049 ипамет 24с04.на програмите които са на система ДК има лек шум . в сервизен режим не може да се влезе в настроика на режимите ДК и БГ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 19:21 Заглавие: Re: sang |
|
|
| vita_mbdplr написа: | | смених пр.сда5535 а049 ипамет 24с04.на програмите които са на система ДК има лек шум . в сервизен режим не може да се влезе в настроика на режимите ДК и БГ. | Ти правиш ли разлика между ПОТРЕБИТЕЛСКО МЕНЮ НАСТРОИКА и СЕРВИЗЕН РЕЖИМ че това което си написал и това което търсиш нещо се разминава |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 21:39 Заглавие: |
|
|
| Наскоро смених доста от тези процесори и не се е налагало да влизам в сервизен режим.Настройките са си оставали както преди. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|