| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 23:32 Заглавие: Звук на 6,5 за Grundig P37-040/1 |
|
|
Отзад пише и CUC5300. Oще не съм го отварял. Дали може да се пусне звук през сервизното или трябва приставка. Ако става през сервизното, ще помоля да кажете как се влиза в сервиз. _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 23:46 Заглавие: |
|
|
Дай повече информация за интегр.схеми  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plm Опитен потребител

Регистриран на: 24 Юли 2004 Мнения: 320 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 0:47 Заглавие: |
|
|
| На оригиналното дистанционно - Attach контакт между 6 и 10(общ) крак на MC144105 . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 16:34 Заглавие: |
|
|
| по принцип си трябвя пр. звук и паф. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|