| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 17:44 Заглавие: panasonic TX-21X2T |
|
|
Какво е SE-то, S1854 или SE...
ТВ-то е от гръм.
Благодаря _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 18:50 Заглавие: Re: panasonic TX-21X2T |
|
|
[Дай номер на шаси че не го намирам като модел _________________ И когато всичко си загубил, все пак остава бъдещето!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 19:04 Заглавие: ? |
|
|
не пише никаде,предполагам че е MX5 _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 19:06 Заглавие: ? |
|
|
Захранването е с няколко транзистора ,2 оптрона,конденз. на 160 волта е 1000/160(подчертавам 1000) _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 20:59 Заглавие: |
|
|
| SE115 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 8:49 Заглавие: |
|
|
[Не знам, но намоята схема на MX-5е SE090!?! _________________ И когато всичко си загубил, все пак остава бъдещето!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 8:57 Заглавие: ? |
|
|
пратете ми схема ако е възможно,зд да ги сравня,че с SE115 са ми завишени напрежениата _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 9:23 Заглавие: |
|
|
Ако този е с галваничното разделяне през TXO- то тогава е SE90. Ако успея да подкарам диска ще ти пратя схемата. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 9:44 Заглавие: |
|
|
Със сигурност е SE90. Пращам ти схемата.Писмото ще пристигне от друг адрес. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 10:06 Заглавие: Б |
|
|
| Noel написа: | | Със сигурност е SE90. Пращам ти схемата.Писмото ще пристигне от друг адрес. |
Огромно БЛАГОДАРЯ, тв-то си тръгна от раз ,
с SE115-беше малко страшничко _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|