| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Rangel Гост
|
Пуснато на: Сря Авг 03, 2005 22:19 Заглавие: TV Samsung не помни |
|
|
Здравейте!Телевизора е Samsung ck533cw шаси s51a,процесор SAA 5553PS/M3/0143,памет 24С16.Проблема е,че след влизане в сервизен режим и промяна на някои от параметрите,след излизане от режима ги помни,докато не се загаси от мрежовия ключ . След загасяне от мрежата тръгва по един и същ начин.Може би има начин на запомняне?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 7:53 Заглавие: |
|
|
За това шаси пише:
Press St/by, display, menu, mute & power on in sequence, then go to st/by to leave serv mode. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 17:06 Заглавие: |
|
|
Сменяй памет.Ако нямяш да ти пратя!
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 17:22 Заглавие: |
|
|
Ще намеря памет да е сменя,но програма за паметта нямам.
rbd72=Rangel |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 20:47 Заглавие: |
|
|
| Четеш старата памет и информацията я пишеш на новата . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 11:12 Заглавие: |
|
|
Смених паметта но не се оправи.Продължавам да копая.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 12:00 Заглавие: |
|
|
ПРОЦЕСОР
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 11:37 Заглавие: |
|
|
Здравейте!Извинявам се че вадя толкова стара тема,но този телевизор ме затруднява.След смяната на процесора няма никакъв ефект . Сменени всички електролити свързани с процесора.При пускане от мрежовия ключ застава в стенбай след около 3 секунди .Приемам всякакви идеи!!!Благодаря на отзовалите се! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 14:32 Заглавие: |
|
|
| danco написа: | | Четеш старата памет и информацията я пишеш на новата . |
Ами ако старата е блокирала и прехвърли същата информация на новата???
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Окт 24, 2005 18:25 Заглавие: |
|
|
Здравейте!Проблема излезна от кварца на процесора 12,000 мгхц.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|