| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DJEMS Активен потребител

Регистриран на: 17 Юни 2005 Мнения: 84
|
Пуснато на: Вто Авг 09, 2005 22:43 Заглавие: prolux 14smt02 |
|
|
проц.ST92195C7B1/PFT
видео STV2248E.имам нужда от начина на влизане в сервизно меню |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Вто Авг 09, 2005 23:21 Заглавие: |
|
|
Погледни за скрит бутон на дистанционното. _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Авг 10, 2005 6:29 Заглавие: |
|
|
Изпратих Ви го. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Petko Нов потребител

Регистриран на: 13 Апр 2003 Мнения: 33 Местожителство: Bourgas
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 18:18 Заглавие: |
|
|
Благодаря колеги.
Стана. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NIKIKXA Нов потребител


Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 2
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 18:42 Заглавие: |
|
|
може ли някои да ми намери схемата , че много ми трябва мерси предварително
Модерирано от RC
Повдигаш тема от преди година и при това не си разрешил в профила си да ти се "вижда" мейла
Как искаш да я получиш?
По водопровода или с пощенски гълъб?
Да не говорим, че можеше да я поискаш от изпратилия като му драснеш един PM или едно писъмце на неговата поща. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 19:14 Заглавие: |
|
|
| NIKIKXA написа: | може ли някои да ми намери схемата , че много ми трябва мерси предварително |
Имам я, dima ми я прати, ако друг не ти прати аз съм насреща. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|