| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
antey_tv2000 Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2004 Мнения: 96 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Сря Авг 10, 2005 9:56 Заглавие: схема за JVC AV-J210TR |
|
|
Колеги търся схема за JVC мод: AV-J210TR ....! Благодаря предварително  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Авг 10, 2005 10:25 Заглавие: |
|
|
Напиши състава ако може. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antey_tv2000 Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2004 Мнения: 96 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Сря Авг 10, 2005 12:26 Заглавие: |
|
|
ЗАХРАНВАНЕ : STR S6707
ВИДЕОПРОЦЕСОР : M52340SP
ПРОЦЕСОР : M37212M4-054SP
ПАМЕТ : 24C08
товаса основните интеграли в него ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Авг 10, 2005 13:30 Заглавие: |
|
|
Пращам ти най близкото което имам.Дано свърши работа.
Успех! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antey_tv2000 Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2004 Мнения: 96 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Сря Авг 10, 2005 17:54 Заглавие: |
|
|
БЛАГОДАРЯ КОЛЕГА схемата е подобна но нее сьщата ,проблема е че имам звук и графика но ми липсва видеосигнала и по антена ,и по ниска честота !!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Авг 10, 2005 18:40 Заглавие: |
|
|
| натисни бутона дисплей от ду и ако дойде образа значи е памет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DICHI Опитен потребител

Регистриран на: 04 Апр 2004 Мнения: 334 Местожителство: VRACA
|
Пуснато на: Сря Авг 10, 2005 21:50 Заглавие: |
|
|
| Имаш я схемата в пощата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antey_tv2000 Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2004 Мнения: 96 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Чет Авг 11, 2005 13:06 Заглавие: |
|
|
БЛАГОДАРЯ колеги решихме проблема...!какво се оказа..?С натискане на бутон DISPLAY картината се появи ,презаписах паметта и всичко е ОК!ощте вйднъж БЛАГОДАРЯ ....!закривам темата! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tchav Опитен потребител


Регистриран на: 05 Юли 2004 Мнения: 753
|
Пуснато на: Съб Ное 11, 2006 10:35 Заглавие: |
|
|
| DICHI написа: | | Имаш я схемата в пощата |
Ще съм благодарен, ако някой ми изпрати тази схема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|