| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Yonzy Нов потребител

Регистриран на: 16 Фев 2005 Мнения: 10
|
Пуснато на: Сря Юли 27, 2005 15:30 Заглавие: Търся схема на Велико Търново 84 |
|
|
има рпоблем с тв-то , при включване само издава кратък звук от говоритела и тва е ни звук ни картина а си работеше
[email protected] Благодаря предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Сря Юли 27, 2005 15:40 Заглавие: |
|
|
КАК ТАКА СПРЯ???
------------------------------------------
НАПРАВИ СИ САМ!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Юли 27, 2005 16:27 Заглавие: |
|
|
Схемата няма да ти помогне,проблема е по високото,не барай че бие ток 10000 волта,носи го в сервиз.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Юли 27, 2005 23:34 Заглавие: |
|
|
| Stoy40 написа: | Схемата няма да ти помогне,проблема е по високото,не барай че бие ток 10000 волта,носи го в сервиз.  |
Че и над 10000в .много е неприятно който му е за първи път това усещане  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
koko___ Опитен потребител


Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 150
|
Пуснато на: Вто Авг 16, 2005 20:41 Заглавие: |
|
|
| При цвтните телевизори високото е около 25000V или 25kV, a при чернобелите около 11000V или 11kV. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Авг 16, 2005 22:18 Заглавие: |
|
|
| koko___ написа: | | При цвтните телевизори високото е около 25000V или 25kV, a при чернобелите около 11000V или 11kV. | Наистина ли са толкова много абе аз се чудех защо като ме тресне от цветните нямам ревматизъм по няколко месеца а от чернобелите се обаждаше по често  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Сря Авг 17, 2005 6:16 Заглавие: |
|
|
Още си млад за ревматизъм, най-много като те тресне да ти се вдърви оная работа  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Авг 17, 2005 8:55 Заглавие: |
|
|
С тия ваши токове уплашихте момчето и той вече не смее се доближи до телевизора.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|