| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пет Авг 19, 2005 18:23 Заглавие: SHARP 21HM-10C заключен. |
|
|
| Здравейте!Телевизора е изпълнен с ис. TDA9381PS/N2/1I0592.При опит да се настрои излиза по средата на е-на един голям ключ и това е,но предполагам,че това е защита от деца и има някакъв начин да се елиминира.Паметта е SMD,затова не съм опитвал с друга.В сервиз се влиза лесно но не открих нещо което да ми помогне.Ако някой знае нещо по въпроса моля да сподели и съдейства да го отключим.Предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
smd Опитен потребител

Регистриран на: 31 Мар 2004 Мнения: 390 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Авг 19, 2005 19:59 Заглавие: |
|
|
Опитаи с това _________________ 123 proba |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Авг 19, 2005 20:26 Заглавие: |
|
|
| tvpetrov, ТВ-то пулт има ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пет Авг 19, 2005 22:11 Заглавие: |
|
|
| Съжалявам,но вече съм далечко от телевизора,но утре сл.обяд ще мога да опитам.Пулт има,на него също има бутон с нарисуван ключ,но не успях да направя нищо,та ако има някакви идеи утре съм готов да опитам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Авг 20, 2005 9:37 Заглавие: |
|
|
| Едновременно Vol- от панела на телевизора и бутона с ключ от пулта и включваш с мрежовия ключ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Съб Авг 20, 2005 20:54 Заглавие: |
|
|
| Здравейте, колеги!Аз благодаря за съветите,но не се получи по начина ,който ми описахте.Случайно открих как да вляза в режим настройка,но не успях да елиминирам тоя ключ.Сигурно има нещо в серв. меню,но като го прегледах, то е с хиляда опции и сигурно съм го пропуснал.По- важното е, че мога да обясня на клиента как да си го настройва и да му го дам.Всичко е много елементарно след като го разбрах.Значи отива се в менюто,слиза се на PR и се влиза,като след появата на големия ключ се натиска ключа от пулта за ДУ за 8-10секунди и те пуска да настройваш.Благодаря на RC и SMD за съдействието.Докато опитвах писаното от RC, стигнах до решението.Ако клиента си пазеше книжката с описанието ,сигурно нямаше да има проблем,но за жалост , в случая не е така.Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|