| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Добри Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юни 2004 Мнения: 353 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 16:45 Заглавие: TV Sharp DV5431S не излиза от st.by |
|
|
Телевизора идва отвън и стои в стенд бай. Захранващите напрежения са проверени, има захранване на процесора. Смятам да започна със смяна на дъмпа но нямам за конкретния модел. Опитах с празна памет но не тръгва. Моля помогнете със дъмп и схема. Процесора е CCU 3000, памет PROM версия V7-3, и EEPROM 27C04. Предварително благодаря на отзовалите се. _________________ Дайте ми акъл и информация, пари не ви искам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Добри Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юни 2004 Мнения: 353 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 9:37 Заглавие: |
|
|
Колеги, отново изкарвам темата на преден план с молба за помощ, разчитам на вас и ви пожелавам успешна работа. _________________ Дайте ми акъл и информация, пари не ви искам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 9:48 Заглавие: |
|
|
Имаш поща.Успех _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Добри Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юни 2004 Мнения: 353 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 10:49 Заглавие: |
|
|
Коце, благодаря за бързата реакция но в изпратения архив не фигурира дъмп за посочения от мен модел телевизор. _________________ Дайте ми акъл и информация, пари не ви искам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 11:36 Заглавие: |
|
|
Дърпай  _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Добри Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юни 2004 Мнения: 353 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 13:46 Заглавие: |
|
|
Коце, прикачения файл изглежда малко странно за запис от работещ телевизор защото всички адреси са записани с повтарящ се стринг, но въпреки това пробвах с него и нищо не се получи. Ако някой друг разполага с проверен бин моля за помощ. Прочетох PROM-а 27С512 и там има нещо озадачаващо- първите 256К са записани с FF и след това започва "нормален" запис. Някой има ли наблюдения по въпроса? _________________ Дайте ми акъл и информация, пари не ви искам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 13:51 Заглавие: |
|
|
Добри за съжаление друго нямам.Странно,този е свалян от работещ  _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Добри Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юни 2004 Мнения: 353 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 14:01 Заглавие: |
|
|
Коце, погледни го как изглежда при теб, данеби да се е повредил нещо при качването. При мен изглежда така:
01 00 02 00 03 00 04 00 01 00 02 00 03 00 04 00
и т.н. _________________ Дайте ми акъл и информация, пари не ви искам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 14:09 Заглавие: |
|
|
Да и при мен излиза така и наистина ми изглежда странно  _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|