| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 13:27 Заглавие: Goldstar chasi MC41B |
|
|
| не тръгва захранването сменен STR S6707 и 2SD2092, z на 6.8в но на 9 краче излизат около 6.2в. Пусковия KTC1026 също е сменен изходното е 48в другите вторични вкл.5в липсват Колеги даите някаква идея? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 13:37 Заглавие: |
|
|
SЕ-то и оптрона сменяни ли са ? Провери и Q803,804 и D808 _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади 
Последната промяна е направена от Noel на Нед Авг 21, 2005 13:39; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 13:38 Заглавие: |
|
|
Смени оптрона _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 13:42 Заглавие: |
|
|
| смених ги но няма ефект |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 13:45 Заглавие: |
|
|
Телевизора от гръм ли е пострадал? _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 13:53 Заглавие: |
|
|
| нее сигурно но маи ДА! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 14:04 Заглавие: |
|
|
Провери всички резистори в първичната част и замени и електролитите _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 14:15 Заглавие: |
|
|
| направено е останаха само неелектр. конд. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 14:23 Заглавие: |
|
|
Ако си проверил и вторичната част,дане би STR а да е менте  _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 15:12 Заглавие: |
|
|
Миналата седмица се борих с един такъв, накрая излезе че STR-а е ментелив, но загубих 2 дена около него  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|