| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emilm Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 761
|
Пуснато на: Вто Авг 16, 2005 9:46 Заглавие: Aларма за автомобил |
|
|
Някой да има схема на предавателя на ал. система с инт.схема PT2240S?Има счупен smd кондензатор на платката без означение,и с
какъв програматор може да се подмени кода на ис? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Авг 16, 2005 22:36 Заглавие: |
|
|
Ами напиши поне марката на алармата Така могат да отговарят само от КАНАЛ 2001  _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Авг 16, 2005 23:01 Заглавие: |
|
|
Тези енкодери са OTP (еднократно програмируеми). Кондензатора къде е свързан? _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Авг 22, 2005 9:32 Заглавие: |
|
|
| Vurzan e paralelno na pethatnata bobina na izx. tranzistor |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Авг 22, 2005 22:04 Заглавие: |
|
|
Кондезатора е от 2 до 4 пф зависимост от честотата на ду. Има ли тример за настройка на честотата? _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|