| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Пет Авг 26, 2005 12:50 Заглавие: BEKO CHASSIS 10.3 |
|
|
Колеги,този телевизор го донесоха след/компетентната намеса /на клиента.Опитвал се да регулира вертикалния размер и.....След като смених TEA2029 телевизора тръгва нормално,но след като му подам сигнал на входа на тунера картината се появява за момент изключва и минава в дежурен режим.Когато не подавам сигнал на тунера телевизора си свети нормално като всички напрежения са нормални.Ще бъда благодарен за някакви съвети защото вече втори ден ми къса нервите  _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Авг 26, 2005 13:17 Заглавие: |
|
|
| Много са нелогични нещата .Опитаи го на слаб сигнал .А този чип мисля че синхронизираше ИЗ.Но пък той на снежинки работи много странно .намали настроиките на ярк и контр. за по малка консумация от ИЗ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Пет Авг 26, 2005 13:28 Заглавие: |
|
|
Всичко това съм го пробвал.И замен това е не логично,но при подаване на сигнала изключва  _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Авг 26, 2005 13:34 Заглавие: |
|
|
| И като изключи после можеш ли да го пуснеш с ДУ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Авг 26, 2005 13:47 Заглавие: |
|
|
Разкачи шините на тунера. Когато поставиш антената би трябвало да има "разговор" по шините. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 11:36 Заглавие: |
|
|
Колеги,темата си остава актуална защото започвам отново борбата с него след няколкодневен престой.Искам да допълня,че след като подам сигнал по AV телевизора си работи нормално .Ще бъда благодарен за някакви идеи от ваша страна . _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
SET Активен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2005 Мнения: 76 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 11:44 Заглавие: |
|
|
| На кабелна ли го включваш или на антена! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 11:47 Заглавие: |
|
|
На антена,на телетеста и щом покаже за момент картината умира  _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 18:35 Заглавие: |
|
|
| Имах подобен проблем с разликата че при подаване на сигнал "цъкаше", но беше с NEO и шасито беше друго, при него проблема беше в памета.Не пречи да пробваш ,ако вече не си.Успех. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 18:40 Заглавие: |
|
|
Пробвах какво ли не и все тая Запънал сее като магаре на мост,неще и неще .Вече взех да се съмнявам в процесора _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|