| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
smd Опитен потребител

Регистриран на: 31 Мар 2004 Мнения: 390 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Авг 31, 2005 11:18 Заглавие: дъмп за vw alpha 4 |
|
|
имам няколко дъмпа с код , но свирката стои на сеиф.моля за дъмп без код за проба _________________ 123 proba |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Сря Авг 31, 2005 11:29 Заглавие: |
|
|
Това не е ли без памет,но има място до лицевия панел.Ако е така,слагаш празна24С02 докарваш го до SAFE2, след това го оставяш включен до SAFE.Вадиш паметта и я калкулираш.
Виж това. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
smd Опитен потребител

Регистриран на: 31 Мар 2004 Мнения: 390 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Авг 31, 2005 11:37 Заглавие: |
|
|
Със единия дъмп стои на сеиф2,с другия на сеиф.Виж това е дъмпа _________________ 123 proba |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Сря Авг 31, 2005 11:49 Заглавие: |
|
|
Напиши модела на касетофона и процесора,ще помогна с каквото мога. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
smd Опитен потребител

Регистриран на: 31 Мар 2004 Мнения: 390 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Авг 31, 2005 11:57 Заглавие: |
|
|
Philips alpha 4 -vwz6z1p с процесор:RC1 DC587/262380/ak509 на Филипс _________________ 123 proba |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Сря Авг 31, 2005 12:17 Заглавие: |
|
|
Виж и тези.Ако трябва го остави да му изтече времееето. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
smd Опитен потребител

Регистриран на: 31 Мар 2004 Мнения: 390 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Авг 31, 2005 12:27 Заглавие: |
|
|
Благодаря ти,маи ще чакам за време  _________________ 123 proba |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsuko Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004 Мнения: 356 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Авг 31, 2005 22:50 Заглавие: |
|
|
| Колега SMD за разрешение за въвеждане на код за този модел трябва да се задържат бутоните ТА+ТР едновременно и да се вкючи касетофона държат се натиснати докато на дисплея не се появи съобщение "1000" кодът се потвърждава със същите два бутона. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
smd Опитен потребител

Регистриран на: 31 Мар 2004 Мнения: 390 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 10:46 Заглавие: |
|
|
Blagodarq za отговора,това ми е известно.просто се оказах за памет,което не очаквах.Подведе ме това че разрешаваше да тръгне да се вкарва кода и до там.Смених 3 дъмпа и нищо,но след като качих на прога нова и я програмирах всичко си доиде на мястото.Благодаря на всички Ви,закривам темата. _________________ 123 proba |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|