| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kableman Опитен потребител

Регистриран на: 27 Авг 2005 Мнения: 194 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 19:08 Заглавие: замяна каскада на Юност 402б |
|
|
| понеже не знам дали има по магазините каскада за Юност 402б мога ли да е заменя с друга от друго тв?U =12кв |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 19:14 Заглавие: |
|
|
По магазините има-4лв _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 19:17 Заглавие: |
|
|
| По магазините има каскади за Юност, така че не е проблем намирането. Не е невъзможно и замяна с друга, но почти винаги трябва корекция на хоризонталният размер. Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DICHI Опитен потребител

Регистриран на: 04 Апр 2004 Мнения: 334 Местожителство: VRACA
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 21:06 Заглавие: |
|
|
Защо не го занесеш на сервиз И гаранция ще имаш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 21:08 Заглавие: |
|
|
| DICHI написа: | Защо не го занесеш на сервиз И гаранция ще имаш |
Смей се ти, Коцев прави по 8 такива на ден ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 21:15 Заглавие: |
|
|
Е 8 са бая цифра но пък днеска само 5 броя бяха и от тях два за каскади.Аз ги купувам по 5.50лв но пък са хубави.От доста време не купувам тия белите малките защото са голям буклук .Купувам от тия квадартните малките и нямам проблеми с тях.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DICHI Опитен потребител

Регистриран на: 04 Апр 2004 Мнения: 334 Местожителство: VRACA
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 21:15 Заглавие: |
|
|
За това и го написах Юность е за разтоварване на нервната,а и е направен по всички правила на телевизията по блокове.ако задаваш въпрос за Юность,то тогава..............  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|