| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Пон Авг 29, 2005 20:31 Заглавие: Пулт за Provision |
|
|
| Модела е L 1418 TC7 .Състав ST92195B5B1/PBP, STV2246H.НА ПЛАТКАТА ПИШЕ 40G-M2KSMD-LOW.Внесен е от Полша.Блатодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Авг 29, 2005 21:51 Заглавие: |
|
|
| Това прилича на Таурас шаси Мисля че има Конел за него подобно е на Нео 1400 и някой телетечи Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
R_ARENA Активен потребител

Регистриран на: 11 Авг 2005 Мнения: 58 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Авг 29, 2005 22:24 Заглавие: |
|
|
Здравей.Както колегата fishev каза това е шаси Tauras (NEO-TAURAS)
RC-то е CONEL 2491
Успех  _________________ Моля посетете ТОЗИ ФОРУМ http://forum.procom-vd.com
Предварително ви благодаря
ProCom VD - JONIKS-SERVIZ Forum
ProCom VD Ltd. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 12:28 Заглавие: |
|
|
| С много зор намерих RC2491.Всички команди изпълнява.Интересува ме дали с него мога да влязя в сервиз да корегирам вертикалния размер.Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 12:33 Заглавие: |
|
|
Много вероятно да не може,защото входа в сервизна Вашия телевизор става със скрит бутон на оргиналния пулт. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 12:45 Заглавие: |
|
|
danco, с този НЕ.
Има друг който се води сервизен и я има тази команда, но ако ти се намира под ръка Р1672 или 2521 на Конел, то бутона Mute би трябвало да свърши работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 19:35 Заглавие: |
|
|
| Пробвах с универсално на Pilot с код 200,пробвах с оригинално на Томсън-нищо не се получава.Проблема го реших с проба на няколко записа и се получи добре.Благодаря ВИ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|