| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Авг 30, 2005 11:33 Заглавие: "CROWN"DMQ-2045 |
|
|
Няма звук.Усилвателя работи.Има регулиране на усилването.
При махане на кварца 6.0МHz(5.5 и 6.5 се преобразуват в 6.0) излиза някакъв звук,но не е чист.Всякаква смяна и нищо.Два са интегралите-ТА8710S(500Hz generator)и MЧ-TA7680.Някаква идея?Дори схемата нямам.
Благодаря предварително. _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DICHI Опитен потребител

Регистриран на: 04 Апр 2004 Мнения: 334 Местожителство: VRACA
|
Пуснато на: Вто Авг 30, 2005 11:50 Заглавие: |
|
|
| Прегледай режекторния филтър.Нещо по памет че се скапваше кондензатор монтиран вътре във филтъра. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Авг 30, 2005 19:31 Заглавие: |
|
|
| 500 hz сменявали го.ако не си го смени. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Авг 31, 2005 14:40 Заглавие: |
|
|
работя по въпроса... ,но малко да почине  _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 22:39 Заглавие: |
|
|
| Имал съм доста такива случаи.Само леко врътни режекторният филтър,тои се намира малко по напред на шасито и е сам/извън горният капак на междинната/.Явно с-то вътре си променя капацитета,но като го нагласиш проблеми няма УСПЕХ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emo-evropa Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 583
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 22:42 Заглавие: |
|
|
Госта е Емо от сервиза на бул.Европа  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 21:02 Заглавие: |
|
|
така и направих.
Леко завъртях филтъра и се появи звука.  _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 21:18 Заглавие: |
|
|
Дано излезеш късметлия с врътването защото аз един на всеки два три месеца ми го носят та го връткам а най добре е да се смени но няма _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 21:26 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | Дано излезеш късметлия с врътването защото аз един на всеки два три месеца ми го носят та го връткам а най добре е да се смени но няма
|
Надеждата умира последна  _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DICHI Опитен потребител

Регистриран на: 04 Апр 2004 Мнения: 334 Местожителство: VRACA
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 20:13 Заглавие: |
|
|
| vlad_o,прочети какво ти написах по-нагоре! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|