| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
PHILIPS GX208552 Гост
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 21:30 Заглавие: STENBAI |
|
|
| КОЛЕГИ,ТВ Е PHILIPS GX208552.НЕ СВЕТИ,ДИОДА ЗА СТЕНБАЙ ПОСТОЯННО ПРЕМИГВА И ТВ НЕ ТРЪГВА.АКО НЯКОЙ МИ ПОМОГНЕ ЩЕ МУ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРЕН |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 22:07 Заглавие: |
|
|
| По принцип ако се регистрираш ще е по-явно кой пита.За филипса дай състава ,но така се сещам за един модел дето имаше проблем с 8 в . стабилизатор на 8362 който е с транзистор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 22:27 Заглавие: |
|
|
| Хем не свети, хем примигва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 12:48 Заглавие: . |
|
|
Пише се standby-а кат те слушам па и така нерегистреран-я иди в сервиз и гаранциика щи датат и майстора хляб ще яде  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|