| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
valerkoo Гост
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 19:33 Заглавие: тв.велико тарново |
|
|
| има ли ниакои схема на тв.велико тарново-тц3401. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
amv Гост
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 19:55 Заглавие: |
|
|
| Имах със сигурност,но незнам да ли я пазя. Утре ще я потърся и ще ти я пратя |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 20:03 Заглавие: |
|
|
Имам но на хартия-какъв му е проблема _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 20:06 Заглавие: |
|
|
valerkoo, този въпрос си го задал и в един друг форум.
Напиши какво си правил (ти или преди теб) и какво си установил?
Това, че не излиза от StBy (телевизора който е с процесор 1293 и памет 2062) още нищо не означава!
Генаратора на процесора работи ли?
Как е ресета?
Памет за да тръгне също не му е нужна!
Двата седемсегментни индикатора показват ли "смислени" неща?
Чува ли пулта?
Ако го "чува" какво става с индикатора (какво показва, или няма нищо)?
Как е транзисторчето на крака за Stby (май беше 5-ти)?
Има ли реле?
.......
....... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 22:21 Заглавие: |
|
|
Да си кажа честно такова търново не съм срещал  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|