| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 18:03 Заглавие: код за авторадио филипс 22DC 505/02 |
|
|
Кажете кой е кода на приложения бин файл, моля, колеги.
Последната промяна е направена от pamporov на Съб Сеп 03, 2005 18:05; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 18:04 Заглавие: |
|
|
Е дай модела де  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 18:05 Заглавие: |
|
|
горното го писах аз _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 18:06 Заглавие: |
|
|
дописах го в заглавието ама по-добре ще е ако изпратите нов бин че май се е гипсирал вече от много вкарани грешни кодове
а, отново иска код, значи може и с този да опитам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 18:10 Заглавие: |
|
|
1945 е на този дето си дал ето ти и 2 бина още _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 18:13 Заглавие: |
|
|
| Мерси на бай Тишан за светкавичната помощ!!! Стана с 1945! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|