| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 15:19 Заглавие: audi gamma cc помогнете |
|
|
касетофона е с eeprom st61907 изглежда кодът му е премахнат някога
искам отново да иска код ,но когато му записах дъмп с код отново тръгна без да иска код , същото прави и когато паметта въобще я нямя ?? как става това помогнете?? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 16:00 Заглавие: |
|
|
Напиши повече за касетофона. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 16:58 Заглавие: |
|
|
Радиото е на матсушита.Опитай да сложош обикновенна 93C46 и да запишеш дъмп с код _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 17:26 Заглавие: |
|
|
Ето ти дъмп. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 20:03 Заглавие: |
|
|
вече пробвах с 93c06 имам и дъмп ,но нали ви казвам че дори и със свалена памет пак си тръгва ето това е проблема  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 20:26 Заглавие: |
|
|
| възможно ли е да е бърникано из процесора и той въобще да не се обръща към паметта ??? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|