| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Нед Сеп 04, 2005 20:59 Заглавие: Сервизен режим на TV Panasonic TX-21MD3P |
|
|
Колеги някой да знае как се влиза в серв. меню на ТВто.Пробвах
различни варианти, но нищо не се получава.
Проблемът е следният, ТВто тръгва с тъмен екран и нормален звук и
след няколко минути екрана постепенно светва до нормална яркост.
Съмненията ми са в видео проца VDP3108....... Интересно е, че с дъмр
от Panasonic Tx-25md3p тръгва нормално,но се налага корекция на
размера.
Благодаря на отзовалите се. _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DICHI Опитен потребител

Регистриран на: 04 Апр 2004 Мнения: 334 Местожителство: VRACA
|
Пуснато на: Нед Сеп 04, 2005 21:19 Заглавие: |
|
|
| Шасито ти е Евро 2!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Нед Сеп 04, 2005 21:26 Заглавие: |
|
|
Да точно EURO-2 е шасито. _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
franko Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 215 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Нед Сеп 04, 2005 21:38 Заглавие: |
|
|
| Имаш поща |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Нед Сеп 04, 2005 22:01 Заглавие: |
|
|
franko благодаря за информацията. Интересно защо за това шаси пропускат да отбележат,че след (F) се натиска (volume -) и тогава (REVEAL) от пулта
Всичко е ОК закривам темата  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plm Опитен потребител

Регистриран на: 24 Юли 2004 Мнения: 320 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Нед Сеп 04, 2005 22:09 Заглавие: |
|
|
Color television TX-21MD3P Chassis: EURO-2M
1. | Цитат: | | Установите BASS регулятор нижних звуковых частот на максимум, TREBLE регулятор верхних звуковых частот на минимум. Нажмите кнопку F на панели телевизора одновременно с кнопкой REVEAL на пульте. | 2. | Цитат: | | Установить регулятор НЗЧ BASS на max, а регулятор ВЗЧ TREBLE на min. Нажать кнопку (F) на панели телевизора. Нажать и удерживать (VOL-) на TV. Нажать (REVEAL) на пульте. |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|