| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lz4td Нов потребител

Регистриран на: 08 Юли 2004 Мнения: 8
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 8:43 Заглавие: thomson дъно TX91 dump |
|
|
Здравейте колеги! Телевизора е THOMSON 36MK10F
дъно TX91 version W7
ST9291J6B1/MB процесор
2404 памет
изреждам програмите от 1 до 9(с наличното запаметено) и AV работи нормално но немога да вляза в MENU и липсват и другите програми нагоре от 9
По описание на клиента това се е получило след мигване на тока. Надявам се че ако презапиша паметта ще се оправи така че Ви моля за помощ за dump а може би и вход в сервиз  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 8:48 Заглавие: |
|
|
Влизане в сервиз:
-изключване в StBy от пулта
-изключване от мрежовия ключ
-синия бутон от пулта (натискаш и задържаш)
-включваш от мрежовия ключ (държиш бутона докато тръгне)
-отпускаш го и пак го натискаш бързо.
Мисля, че беше така.
В пощата имаш и два дъмпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 8:53 Заглавие: |
|
|
Ето и дъмп , но влизането в сервиз ще е почти задължително.
Успех ! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 8:54 Заглавие: |
|
|
| Ето и дъмп за това шаси. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lz4td Нов потребител

Регистриран на: 08 Юли 2004 Мнения: 8
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 9:49 Заглавие: thomson дъно TX91 dump |
|
|
Благодаря !!! довечера ще пробвам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lz4td Нов потребител

Регистриран на: 08 Юли 2004 Мнения: 8
|
Пуснато на: Сря Сеп 14, 2005 8:17 Заглавие: thomson дъно TX91 dump |
|
|
Колеги при входа в сервис се оказа че този процесор не му е необходим dump защото има вазможност да си форматира паметта от собствен ROM. Така че запълних паметта с FF и проц. си свърши сам работата(рестартира се два пъти) и за мен остави само да корегирам геометрия и RGB.
Благодаря за помощта
Закривам темата
0 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|