| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
franko Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 215 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 18:27 Заглавие: тв.ORION 20е |
|
|
| След смяна на краиния тр. за ХО тв.-то тръгна ,но изписа на екрана някакви несвързани думи и букви .Реших да сменя първо паметта ,но не можах да е разчета - изтъркан надпис.Ако може някои да помогне със схема ще съм му благодарен.Проц.-TMP87CH33N3033;TA8867AN,нужна ми е схема понеже след вкл. работи околу 2-3мин. с тези букви и след това губи видео сигнал и отказва всякакво управление от панела и пулта и се съмнявам всичко да е от паметта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 18:42 Заглавие: |
|
|
Има ли телетекст ? Ако има се опитай да го елиминираш ако няма..... нещата не отиват на добре..... _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
franko Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 215 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 20:00 Заглавие: |
|
|
| Няма тхт ,разбрах че паметта е BR24C01,дали тръгва с празна?Ако се окаже и процесор знае ли някои колко струва,да не ми отиде мъката на вятъра...и да си имам още един чакащ проц. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 20:10 Заглавие: |
|
|
| Сложете спокойно празна памет.Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 10:09 Заглавие: |
|
|
Щом е TMP и ако установиш че той е проблема предупреди клиента и го почвай със запалката както при FUNAY. Може пък и да извадиш късмет  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
franko Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 215 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 20:20 Заглавие: |
|
|
| Сложих 24с02,смених 7806 и тв.- то е О'К .Благодаря на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|