| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Сеп 10, 2005 20:19 Заглавие: Захранване на DVD sharp |
|
|
| Здравейте.Първо реших да попитам преди да побългаря.Въпросното DVD има стендбай захранване с NCP1050B http://onsemi.com/pub/Collateral/NCP1050-D.PDF ,което се е пръснало и няма намиране а го дават като голяма опция ,че харчи 0,7 W в stby. Някакви идей за намирането му или да търся място за едно трафче. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 21:23 Заглавие: dvd |
|
|
| opitai c top210 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 13:46 Заглавие: |
|
|
| 210 е твърде малък 244 по става има го "Комет" -3 лева |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 15:30 Заглавие: |
|
|
| Първо ТОР210 няма има 201 ,второ 244 е със цена 2.65 долара без ДДС-повечко от 3 лева е! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|