| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 10:57 Заглавие: Странен дефект на TV "Sony" KV-21FT2K |
|
|
Телевизора е с шаси FE2, made in Slovakia, работи прекрасно няколко часа, след което започва да губи картината и звука, остава черен екран с индикацията на канала на него. След няколкократно прекъсване, телевизора остава тъмен (без сигнал) и след още малко се изключва и застава в стендбай.
Според мен причината е в тунера, но клиента няма да иска да плати толкова висока цена за ремонта, затова искам да попитам дали е възможно да се отстрани този дефект без да се сменя тунера. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 11:02 Заглавие: |
|
|
Ами поприпой го малко. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 11:57 Заглавие: |
|
|
| презапой и МЧУ и провери тримера за АРУ ако е с тример |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 13:05 Заглавие: |
|
|
| Имал съм подобен проблем от платката на телетекста-лоши спойки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|