| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 16:47 Заглавие: VCR PANASONIC NV-J30EE не работи модулатора |
|
|
Здравеите по необясними за мен причини клиента държи да му работи RF OUT-a там има (в модулатора) интегралка 9пинова едноредова без надпис,търся схема или инфо каква е на модулатора пише:
" ENC.17969 ". Много е малък като размер и не може да се сложи произволен модулатор
Благодаря Ви  _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 17:19 Заглавие: |
|
|
| Колко пина е самия модулатор? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 20:13 Заглавие: |
|
|
Имам такъв модулатор ако не се опавиш-пиши  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 15:49 Заглавие: |
|
|
Благодаря ви оказаха се студени споики прелепих модулатора и се оправи закривам темата _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|