| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Сеп 14, 2005 11:04 Заглавие: Eдин съвет за ремонт на ТХО |
|
|
Колеги пак допуснах грешка и взех за ремонт SHARP.Полакомих се защото дефекта е елементарен и мислех да мина само с смяна на ТХОто но се оказа че не мога да намеря такова.Модела му е 40332-32 или равно на HR8033.И в ASWO го нямат а дефекта му е че искри като каскада на Електон380.Като намаля ускоряващото намаля и искренето но е тъмна картината.Въпроса ми е дали мога по някакъв начин да изрежа тия потенциометри и да сложа други от дефектно ТХО и има ли някаква кондика при рязането и слагането на други потенциометри. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Сря Сеп 14, 2005 11:21 Заглавие: |
|
|
| КОЛЕГА НЕ ПРАВИ ТАКИВА ОПИТИ САМО ЯДОВЕ ЩЕ БЕРЕШ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Сря Сеп 14, 2005 11:37 Заглавие: |
|
|
| можеш,но не си заслужава през това време,което си загубил в ремонта на това ТХО-то ще направиш няколко телевизора |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Сеп 14, 2005 11:40 Заглавие: |
|
|
| Има си го HR на цена 47лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Сеп 14, 2005 12:03 Заглавие: |
|
|
Парите не са проблем но не мога да го намеря. Нито Пасат нито AWSO можаха да ми го доставят. Ако пък някой го има купувам го. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ergon Опитен потребител

Регистриран на: 24 Май 2004 Мнения: 196 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Сеп 14, 2005 14:37 Заглавие: |
|
|
| Точно на SHARP съм го правил - режиш внимателно по периферията - от 2 години рабори без проблеми. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Сеп 14, 2005 15:12 Заглавие: |
|
|
Ако искренето е от плочката може и да успееш но не е сигурно дали не са кондензатори в делитела. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|