| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gogo Опитен потребител


Регистриран на: 28 Май 2004 Мнения: 267 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 10:15 Заглавие: схема на монитор samsung753s |
|
|
AN17k / AN17L .А иначе захранването му е думнало.При неразкачено захранване диода мига и напрженията са ниски.При разкачено от товар се мъчи да запусне но не тръгва .ако можете помогнете поне със схема _________________ Няма човек който да не зависи от електрониката |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YuniCo Нов потребител

Регистриран на: 20 Сеп 2005 Мнения: 26 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 10:33 Заглавие: |
|
|
Вече е в пощата  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gogo Опитен потребител


Регистриран на: 28 Май 2004 Мнения: 267 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 11:38 Заглавие: |
|
|
благодаря все пак ако някои се е борил с нещо подобно приемам съвети _________________ Няма човек който да не зависи от електрониката |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 18:55 Заглавие: монитор |
|
|
Колега със коя схема е захранването  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gogo Опитен потребител


Регистриран на: 28 Май 2004 Мнения: 267 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 19:11 Заглавие: |
|
|
FS6S0765RC _________________ Няма човек който да не зависи от електрониката |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|