| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sletoslav Нов потребител

Регистриран на: 22 Ное 2004 Мнения: 42
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 11:34 Заглавие: Дистанционни управления |
|
|
Здравейте, колеги!
Знаете ли някой сайт, на който по модел на телевизора да намеря какво дистанционно управление отговаря. С тези телевизори внесени от запад и без дистанционни управления е голяма мъка
В търсачката излизат много сайтове, но от тях може да си закупиш дистанционното, но ако го знаеш.
Ако някой се е натъквал на такъв сайт, моля Ви споделете го
Благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sletoslav Нов потребител

Регистриран на: 22 Ное 2004 Мнения: 42
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 12:14 Заглавие: |
|
|
| Aз тези ги знам, но тук става въпрос за оригиналните пултове, не за Пилот и Конел. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 12:40 Заглавие: |
|
|
И аз много отдавна търся такъв , но досега не съм намерил.
Нещо подобно може би е това:
http://www.remcomplekt.ru/rmt_main.php
но базата никак не е голяма (особенно пък за стари неща). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 12:40 Заглавие: |
|
|
Това е алтернативното решение.Оргинални няма да намериш и ако ти се представят за оргинални то те не са такива Цените на КОНЕЛ и ПИЛОТ са много добри и не виждам причина да не ги ползваш  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 16:55 Заглавие: |
|
|
| sacho написа: | Това е алтернативното решение.Оргинални няма да намериш и ако ти се представят за оргинални то те не са такива Цените на КОНЕЛ и ПИЛОТ са много добри и не виждам причина да не ги ползваш  |
Много правилно, ако дистанционното е съвсем оригинално - ще бъде много скъпо (над 50 лв). "Оригиналните дистанционни", които в момента се продават по магазините са китайски, а те със сигурност нямат надеждността на българските (Conel), или на турските (Pilot) дистанционни. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|