| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Genia Опитен потребител


Регистриран на: 15 Ное 2004 Мнения: 203 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 11:59 Заглавие: TV Panasonic TV-1421K2T Няма синхронизация |
|
|
Тв-то е модел Panasonic TV-1421K2T.Няма синхронизация на картината.Сменен М52778SP-A.напреженията са в норма.Съмнения за дъмп???Има ли нужда изобщо от дъмп или процесора си записва сам паметта???  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 14:08 Заглавие: |
|
|
| Мисля че ти трябва дъмп имал съм същия проблем със шаси Z-7 и след презапис на паметта се оправи. Кое шаси е телевизора? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 22:43 Заглавие: |
|
|
| точно от памета е.даи модел шаси. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Genia Опитен потребител


Регистриран на: 15 Ное 2004 Мнения: 203 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 7:49 Заглавие: |
|
|
Моля ви пратете ми дъмп.Шасито е Z-7 сложих един от JVC и тръгна но не мога да влезна в сервизен режим.Моля ви пратете ми дъмп!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 7:53 Заглавие: |
|
|
Опитай с този . _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 8:14 Заглавие: |
|
|
| Един и от мен за това шаси. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|