| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 0:51 Заглавие: пролукс рт92-02 |
|
|
| една мълния беше минала леко покраи него и му беше омачкала захранването оправих го но му остана един дефект тъмен екран служебна информация излиза на екрана и говор си има само картина няма |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 3:24 Заглавие: |
|
|
| Опитай с презапис на паметта.Пращам дъмпове за РТ92. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 8:38 Заглавие: |
|
|
| и това не е смених вече три варианта |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 10:10 Заглавие: |
|
|
| провери веригата abl от тхо до процесора, на крачето на процесора ако не се се лъжа трябва да има около 5в |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|