 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
maddoktor Нов потребител

Регистриран на: 23 Сеп 2005 Мнения: 28
|
Пуснато на: Пет Сеп 23, 2005 21:37 Заглавие: Търся схема ЗА Subwoofer channel |
|
|
сега имам един проблем с няколко решения които за сега имам информация
1:обработка на сигнала със стандартните active crossover
пробвал съм поне 4 различни вариянта но все имам разминаване на изходния сигнал спрямо входния когато принудя схемата да пропуска честоти до 80 херца (примерно)
казаха ми че вариянта е да преобразувам аудио сигнала в дигитален да го обработя и пак в аудио сигнал
но как става това
ако някой има такива схеми ще съм благодарен да ми ги предостави
или ако има някой друг начин на обработка при която сигнала във входа и изхода на Subwoofer-ният филтър да няма изоставане или избързване
този ефект най-силно изпъква при по бързи и ритмични изпълнения |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|