| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Пет Сеп 23, 2005 17:03 Заглавие: SALORA 28E75 |
|
|
Тотално изгоряло захранване.
Два въпроса:
-имали някъде из нета схема.
-може ли да му се пришие универсално захранване при положение,че собствнното му е комбинирано с ТХО-то.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пет Сеп 23, 2005 17:54 Заглавие: |
|
|
Захранването с ТДА3640 ли е ?? _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
MITASHKI Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 108
|
Пуснато на: Съб Сеп 24, 2005 7:46 Заглавие: |
|
|
| Има ли хибрид в захранването и какво пише на нея? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Съб Сеп 24, 2005 8:55 Заглавие: |
|
|
| Захранването е с хибрид LF0115. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Сеп 24, 2005 13:40 Заглавие: |
|
|
| Имам схемата с LF0015 която е с 28 крака. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Съб Сеп 24, 2005 15:51 Заглавие: |
|
|
| Тази схема с LF0015 и аз я имам.Посоченият модел е цифров, 27 инча и е NIKAM.Обърнах се към форума защото не можах да намеря схемата в нета.Ще ми свърши работа даже само схемата на захранването. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 23:13 Заглавие: SALORA........ |
|
|
Схемата е като на NOKIA-Ch.EURODIGI.Аз имам проблем с този модел.Импулсното работи,но на двата стабилизатора за 5в. има по 1,2в.-вместо по 8.Хибрида е 0112,който е същият като 0115.
Погледни във файлообменника за схема,но като NOKIA,ако не я намериш,ще ти я пратя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Сеп 29, 2005 2:21 Заглавие: |
|
|
| коцев написа: | | Захранването с ТДА3640 ли е ?? |
Колега, Salora с TDA3640 аз лично не съм виждал и не вярвам да има такава. Grundig използват масово този чип в захранванията си, Salora са предимно с шасита на Nokia, като "визитната им картичка" е наличието почти винаги на хибрид в захранването. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Чет Сеп 29, 2005 8:09 Заглавие: |
|
|
| Колега DILOV може ли по подробно за шасито,че изтърбуших файлообменника.Ти на краката на ТХО-то имаш ли необходимото ниво на импулса за да се получи 8 волта след изправяне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|