| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Gerito Нов потребител

Регистриран на: 22 Сеп 2005 Мнения: 3
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 18:29 Заглавие: Търся схема за самсунг CZ20H42T |
|
|
Моля,които може да помогне.Търся схема за телевизор Samsung CZ20H42T.Спешно  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Сеп 23, 2005 8:11 Заглавие: |
|
|
На платката от страна спойки под ТХО е написан номера на шасито,дайте го и ще получите търсената схема. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Gerito Нов потребител

Регистриран на: 22 Сеп 2005 Мнения: 3
|
Пуснато на: Пет Сеп 23, 2005 11:30 Заглавие: |
|
|
Това сигурно става като се отвори телевизора. Тези дни ще го имам и ще ви го напиша.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Сеп 24, 2005 10:32 Заглавие: |
|
|
| Търсената схема е в пощата Ви. Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Gerito Нов потребител

Регистриран на: 22 Сеп 2005 Мнения: 3
|
Пуснато на: Съб Сеп 24, 2005 14:31 Заглавие: |
|
|
Много ама много благодаря bobitv!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|