| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Вто Сеп 27, 2005 10:37 Заглавие: TV Akai CT-G205D |
|
|
Колеги този ТВ е с процесор CTV222S PRC1.Може ли да се замени с
CTV222S V1.3  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Сеп 27, 2005 11:13 Заглавие: |
|
|
| трябва да става |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Сеп 27, 2005 18:15 Заглавие: |
|
|
| zapad написа: | | трябва да става |
Изпробвано ли е |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Вто Сеп 27, 2005 22:29 Заглавие: |
|
|
mironov от къде си?
Питам ,защото при нас на маг.КВАЗЕР има дистанционни за вграждане точно с CTV222S PRC1 за 26лв ,Фирмата има магазини и в други градове.В краен случай съм го заменял с CTV322S(PCA84C640/030), но се налагат леки промени  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 13:16 Заглавие: |
|
|
Във Велико Търново има CTV222S V1.3 на цена около 13 лв. и мисля да взема да пробвам  _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Нед Окт 02, 2005 11:54 Заглавие: |
|
|
Телевизора тръгна.Затварям темата. _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|