| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 15:52 Заглавие: Проблем с 24с08 |
|
|
Проблем с 24с08-не мога да ги чета и записвам с Ponyprog и ICProg.
Отдавна работя с този безплатни програматори чета и записвам без проблем 24с01, 24с02....
Купих няколко 24с08 от различни магазини все едно и също!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 16:01 Заглавие: Re: Проблем с 24с08 |
|
|
| dobrev написа: | Проблем с 24с08-не мога да ги чета и записвам с Ponyprog и ICProg.
Отдавна работя с този безплатни програматори чета и записвам без проблем 24с01, 24с02....
Купих няколко 24с08 от различни магазини все едно и също!! |
Пони-то чете безпогрешно тези памети. Предполагам, че паметите са менте, щом не можеш да ги четеш, независимо, че си ги купувал от различни магазини - в повечето случаи доставчика е един. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 16:18 Заглавие: ре |
|
|
| Аз пазарувам от Горна Оряховица от Pasat i ot Integral. Тези два магазина зареждат от различни доставчици. От къде ми препоръчваш да купя?? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 16:51 Заглавие: |
|
|
| Колега Добрев ето ти още един магазин ако си близо до Търново.М-н ЕЛЕКТРА бул."България"22 тел.062/62 05 63.Успех. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 18:45 Заглавие: Re: ре |
|
|
| dobrev написа: | | Аз пазарувам от Горна Оряховица от Pasat i ot Integral. Тези два магазина зареждат от различни доставчици. От къде ми препоръчваш да купя?? |
Аз няма да ти препоръчам магазин, защото няма как да зная къде какво продават. Ако днес си купил истински части от даден магазин, няма гаранция, че частите, които ще купиш утре от същия магазин пак ще са истински.
Съветвам те да пробваш да запишеш такава памет от работещ телевизор, само така ще разбереш къде ти е проблема - дали в програматора, или в паметите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 18:50 Заглавие: |
|
|
| От няколко места купувам 08 със различни производители и надписи и засега не мога да уцеля добра партида и затова купувам 24С16 поне да върша работа |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 18:54 Заглавие: re |
|
|
| Значи ли че 24с16 няма менте ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 19:09 Заглавие: |
|
|
| От това което съмкупил до момента няма проблеми |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 20:30 Заглавие: Re: re |
|
|
| dobrev написа: | | Значи ли че 24с16 няма менте ? |
Според мен е добре да си отваряш очите, когато купуваш части. Добре е също така да пазариш от такива магазини, които приемат рекламации. Така ще можеш да връщаш ментеливите части и набутания няма да си ти . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Чет Сеп 29, 2005 8:25 Заглавие: |
|
|
здравеите.при есичкото това писане едно нещо не ми е ясно как да познаеш ментето.при това сьм техник и магазин и сьм между чука и наковалнята.вчера имах проблем с93ц46 няколко не се програмират или ги врьщаш ако може или гориш.това е _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|