| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Сеп 29, 2005 16:19 Заглавие: Бин за DELCO |
|
|
Радиото е от Сузуки Гео и е произведено от Delco. Модела е 30010113.
Паметта е изтрита и е аналог на 24С02. На екрана изписва ERROR 9.
Процесора е на NEC D17005GF-E14.
Търси се запис за паметта. Кода е без значение. _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Сеп 29, 2005 18:42 Заглавие: |
|
|
Пробваи това _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пет Сеп 30, 2005 10:14 Заглавие: |
|
|
Радиото тръгна. Благодаря на Pavlik. А знае ли някой как може да стане на европейски стандарт? _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пет Сеп 30, 2005 16:06 Заглавие: |
|
|
Не се ли конфигурира с делител или диоди има ли нешто подобно по краи проца ? _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пет Сеп 30, 2005 19:01 Заглавие: |
|
|
Няма нито едно празно място на платката и диоди не се виждат. _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Бат Генчо Нов потребител

Регистриран на: 01 Окт 2005 Мнения: 46 Местожителство: G.Ooriahovica
|
Пуснато на: Нед Окт 02, 2005 18:28 Заглавие: |
|
|
| Пражи се делител с два резистора и от нивото на подаванато напрежение към крака на процесора зависи колко банда ще има и какъв стандарт ще е .Преди години правих подобно ама само това помня огледай го добре мисля че единия резистор го няма при американския стандарт.Успех!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|