| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Вто Окт 04, 2005 9:28 Заглавие: Търся схема за JVC AV K14TR2 |
|
|
Здравейте:
Търся схемата на горепосочения телевизор, шасито е може би CKF0738-CH2-1 или PWS? Състав: процесор - СМ45963, видео - ТВ1226ЕN, ТХТ - CF70211ANW, верт. - LA7840, звук AN5265, памет 24С08.
Телевизорът е с тъмен екран, има OSD, има звук, приема команди.
Благодаря предварително за схеми и съвети! _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Окт 04, 2005 10:01 Заглавие: |
|
|
Мисля,че сте объркали процесора/това май е надписа на екрана а отдолу,какво е /Презаписахте ли паметта? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Вто Окт 04, 2005 10:25 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Мисля,че сте объркали процесора/това май е надписа на екрана а отдолу,какво е /Презаписахте ли паметта? |
Точно така, това е надписът върху екрана, предположих, че това е номерът на процесора, не съм свалял екрана Паметта не съм пипал. Предполагам, че проблемът е в телетекста и затова търся схема, за да опитам да го "заобиколя". Нямам и пулта за дистанционно управление, за да го проверя дали се включва (телетекста) _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobikan Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 342 Местожителство: Костенец
|
Пуснато на: Вто Окт 04, 2005 10:55 Заглавие: |
|
|
| Ако не се оправш мога да ти я пратя сканирана. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Окт 04, 2005 11:34 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви схема,според мен е същата.Хубаво е да презапишете паметта/като запазите записа на старата/.Но и тогава ще Ви трябваза входа в сервиз.Ако е телетекста,той най-вероятно ще събарясигнала по шините. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Вто Окт 04, 2005 12:53 Заглавие: |
|
|
Дима, получих схемата, но не мога да я отворя. С каква програма трябва да се отваря? _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Вто Окт 04, 2005 17:58 Заглавие: |
|
|
| Филипов написа: | | Трябва да имаш дистанционно. Натискаш няколко пъти <DISPLAY>. |
Филипов е прав.Дефекта го има описан в телемастер.Обясняват го с
това ,че паметта е разположена много близо до масата на кинескопа.
След включване първо трябва да натиснеш 2 пъти дисплей,и всичко си идва на мястото!
УСПЕХ!
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Окт 04, 2005 18:12 Заглавие: |
|
|
Формата е JPG,опакован с RAR. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Вто Окт 04, 2005 18:56 Заглавие: |
|
|
| Филипов написа: | | Трябва да имаш дистанционно. Натискаш няколко пъти <DISPLAY>. |
Филипов, RAI, благодаря ви, наистина така стана - тъй като нямах пулт, направих го с обикновено универсално дистанционно. Добре е, когато наглед сложни неща намерят просто разрешение.
Благодаря и на Дима, който, както винаги, се отзова! Благодаря и на bobikan за вниманието!
И една корекция на предишен мой пост - процесорът е М37212М8-050SP - за търсачката.
Желая ви щастие!  _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|