 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
naskoni Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 180 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Окт 01, 2005 13:17 Заглавие: Търся ИС TDA 8181 horizontal-vertikal |
|
|
| Tв е Magnadyne MD1701.Захранването е отделна платка.Телевизора има звук но няма високо.Тда 8181 като се откачи 18 краче има нормални 12 волта ,иначе пада на 5волта.Откачих за проба всички други крачета без 5-маса и 18 и напрежението е 5 волта.Никъде няма PDF на този чип някой ако има някаква схема на ТВ или на ТДА8181 да помогне,или ако има заместител. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
naskoni Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 180 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 05, 2005 8:09 Заглавие: |
|
|
| телевизора еготов.Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|