| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 07, 2005 17:40 Заглавие: Помощ за JVC-21EBU |
|
|
| Здравейте колеги,ТВ JVC шаси СР-375 проц-SDA5255-A027 видео-TDA8374 памет 24С08.Поредното JVC с поредното скапано ТХО 1142.5057.Освен смяната на ТХО-то и съответно 2SD2499 имаше дефект и във ВО което е изпълнено с TDA 8356.След замяната ТВ има растер но свети в сиво с вертикални цветни ивици.Преди да сменя ВО-то имаше с растер около 10 см с образ.Със сигурност то е дефектирало защото почва да пуши съпротивлението на захранването му.Ще бъда много благодарен за идеи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Окт 07, 2005 21:32 Заглавие: |
|
|
имаш проблем с ВО.огледай добре като си сменял новото стъпало да не си окасил нещо _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Пет Окт 07, 2005 21:53 Заглавие: |
|
|
Може да и менте  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пет Окт 07, 2005 22:59 Заглавие: во |
|
|
А от къде купи схемата  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Окт 08, 2005 8:52 Заглавие: |
|
|
| Сменях я два пъти.Късо поне аз не видях,когато махна схемата има една хубава ярка хор черта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Съб Окт 08, 2005 9:44 Заглавие: |
|
|
Сложи отново оргиналната , и ако се появи картина , макар и 10 см няма какво да му мислиш , сменяй доставчика. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 17:33 Заглавие: |
|
|
| За мое съжаление и най вече за огромно съжаление на клиента се оказа че е дефектирала и TDA8374 като знам каква е цената.Закривам темата и благодаря на всички отзовали се |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|