| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hadgiyskivd Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 81 Местожителство: ЛОВЕЧ
|
Пуснато на: Пет Окт 07, 2005 18:41 Заглавие: СЕРВИЗЕН РЕЖИМ ЗА ALTUS |
|
|
телевизора не може да стартира от пулта,от дежурен режим стартира от бутоните на панела и вече може да работи от пулта.
Може да се спре работата, но при нов старт трябва отново да се работи с бутоните на предния панел процесора е ST 6387B1/FL1
На шасито има надпис BEKO ELEKTRONIKS 6BZ190- 22
model NR 5N6
КАК СЕ ВЛИЗА В СЕРВИЗЕН . защото предполагам че е блокирана функцията за старт |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Окт 07, 2005 18:51 Заглавие: |
|
|
Това | Цитат: | | защото предполагам че е блокирана функцията за старт | не ми звучи правдоподобно и смислено.
По-скоро има проблем по Stby захранването на фотоприемника или самият той.
Последната промяна е направена от RC на Съб Окт 08, 2005 10:26; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Окт 08, 2005 7:22 Заглавие: |
|
|
Това е шаси 12.1 и без сервизния пулт на RC няма да стане. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Съб Окт 08, 2005 9:57 Заглавие: |
|
|
| такава опция няма,поне аз не съм виждал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Съб Окт 08, 2005 23:35 Заглавие: |
|
|
И аз мисля,че няма такава опция.Виж RC.Може би захранването е не колкото трябва,а и SMD-тата правят номера. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|