| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mitkomk Нов потребител

Регистриран на: 09 Окт 2005 Мнения: 5 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Окт 09, 2005 8:47 Заглавие: Проблем с TV Panasonic TC-21L1R |
|
|
Проблема е следния:
Картината от време на време се свива до хоризонтална черта в центъра.
При удряне в/у телевизира се оправя. Студена спойка някаде вертикалната развивка??
Ако може и да се намери схема от някаде няма да е лошо..
п.с.Преди години съм му сменял тунера с хипербанд, но до преди 2-3 месеца нямаше проблеми.Това е единственото "пипване" по телевизора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Окт 09, 2005 8:54 Заглавие: |
|
|
| За дефекта - правилно сте се ориентирал-ИСна ВО. За схема-не сте посочил адрес... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitkomk Нов потребител

Регистриран на: 09 Окт 2005 Мнения: 5 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Окт 09, 2005 9:03 Заглавие: |
|
|
Мисля, че намерих схемата от линковете от раздела за схемите..
Обаче изпрати ми я все пак: [email protected]
Благодаря  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Окт 09, 2005 9:07 Заглавие: |
|
|
| Схемата е в пощата Ви. Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Окт 09, 2005 11:05 Заглавие: |
|
|
| Има много натрупан графитен прах от кинескопа.Дали е възможно някаде да дава 'накъсо" от него? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Нед Окт 09, 2005 11:19 Заглавие: |
|
|
Възможно е но този прах трябва да падне върху шасито.Итой няма относително голямо тегло за да вибрира при чукане и от там да окъсява от време на време така че търси споика . _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitkomk Нов потребител

Регистриран на: 09 Окт 2005 Мнения: 5 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Окт 09, 2005 14:05 Заглавие: |
|
|
Ето го виновника изкрица го издаде
Мерси на всички помогнали |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 19:47 Заглавие: |
|
|
Ето това е образцов доклад за отремонтиран телевизор!!!
Браво колега!  _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 21:18 Заглавие: |
|
|
Абе колегата направо ни сложи крак.Вчера се е регистрирал а днеска ни показва образцов отговор.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|