| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 12:41 Заглавие: шаси DTV3 |
|
|
Каква е стойността на R19 на платката на кинескопа на шаси DTV3 _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 13:01 Заглавие: |
|
|
Може би е
зелен-цин-черен-златист-жълт.
нямам таблица,колко е? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 13:02 Заглавие: |
|
|
По схемата която имам е 56оМ отива на кондензатор 4,7мФ _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 13:03 Заглавие: |
|
|
Благодаря,това трябва да е. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 19:47 Заглавие: |
|
|
Дима изпращам ти таблица пробвах да я кача във форума но не се отваря.
Последната промяна е направена от evgevg на Пон Окт 10, 2005 20:04; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 19:59 Заглавие: шаси DTV3 |
|
|
| Колега evgevg,предлагането на цветния код,особено на колегата dima ми прилича на приказката-На краставичар,краставици да продаваш,виж колко участия има колегата,пък тогава предлагай.Не се обиждай на забележката,само бъди коректен,както много от нас. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 20:07 Заглавие: |
|
|
wesko dilow, този отговор на evgevg вероятно е породен от това:
| dima написа: | Може би е
зелен-цин-черен-златист-жълт.
нямам таблица,колко е? |
И не виждам нищо засягащо в случая, не винаги всичко е под ръка, а и понякога времето е по-ценно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 20:10 Заглавие: |
|
|
| Дима помага много на всички както и на мен одавна искам да се реванширам по някакъв начин и видях че няма таблицата та за това. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 20:27 Заглавие: |
|
|
И аз мислех да кажа на Веско че забележката му не е уместна но RC ме изпревари, нищо, на Копривките ще почерпи и готово  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 21:34 Заглавие: шаси DTV3 |
|
|
| Ще почерпя разбира се,щом правя неуместни изказвания! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|