| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 13:29 Заглавие: mercedes-benz |
|
|
| колеги помогнете с дъмп BE4715Y1009107 и А208 820 20 26(03) това cd доиде пипано и мисля ,4е проблема е в дъмпа. Паметта е 24c04 но то4но тя е пипана.Процесор SAFC161c132-16f bd. CD-то го има на снимка в саита :erta.ru 10х... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 14:07 Заглавие: |
|
|
Ако напишеш и модел  _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 14:31 Заглавие: |
|
|
| модела е be4715 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 15:12 Заглавие: |
|
|
Колегата SAAEMO беше закъсал с вапросния апарат потитаи него може да е намерил дъмп _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 17:45 Заглавие: Re: mercedes-benz |
|
|
| mom4il_tv написа: | | колеги помогнете с дъмп BE4715Y1009107 и А208 820 20 26(03) това cd доиде пипано и мисля ,4е проблема е в дъмпа. Паметта е 24c04 но то4но тя е пипана.Процесор SAFC161c132-16f bd. CD-то го има на снимка в саита :erta.ru 10х... |
Едва ли ще ти помогна ако пише "insert navi cd" _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 6:58 Заглавие: |
|
|
| Колеги след като стоя вклу4ен 1h написа P R O D |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 15:23 Заглавие: |
|
|
| приклю4вам темата клиента неще да плаща |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|