| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 15:28 Заглавие: TV SONY липсва тхо |
|
|
Модела е КV-28FX20B немога да кажа номера на шасито защото има много номера ако ми кажете примерен номер ще го потърся .Телевизора е широкоекранен флат и навънка са му свалили ТХОто може ли някой да каже какъв е номера му. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281
Последната промяна е направена от plamen petrov на Пон Окт 10, 2005 16:16; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 15:50 Заглавие: |
|
|
Пламбо в HR-а има за КV-28FX20А,КV-28FX20D-HR8579.Погледни го там,дали ще ти пасне. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 15:58 Заглавие: |
|
|
Виж това. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 16:00 Заглавие: |
|
|
Николай това е снимка на тхо то виж дали краката са разположени по този начин _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 16:13 Заглавие: |
|
|
Ето _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 17:02 Заглавие: |
|
|
| Прилича на такова но това което ти си пуснал е за 32килохерца а този ТВ ми се струва 50 херцов поне видео усилвателите са ТДА6101 от там правя това заключение |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 18:44 Заглавие: |
|
|
| Само в сервиз на SONY ще ти кажат истината.За 32" платихме 110 евро. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 19:45 Заглавие: |
|
|
Аз сменях скоро ТХО на 32" SONY, сложих му HR, то струваше 78 лева, докато от сервиз на SONY ми искаха 110 без ДДС.......
Моя съвет е да му сложи HR ако може да разбере кой му е аналога. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 7:15 Заглавие: |
|
|
| SONY KV-28FX20B BE-3E shassis |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 8:44 Заглавие: |
|
|
Добре колеги но напишете какво е тхото. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|