| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
danieldd71 Активен потребител

Регистриран на: 09 Окт 2005 Мнения: 65 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 8:32 Заглавие: Sony KV32S35 Синхронизация |
|
|
Здравейте колеги
Имам следния проблем при включване на апарата работи нормално, след около 20-30 мин губи цветност и синхронизация по вертикала и хоризонтала Няма синхронизация дори и по AV докато в същото време сервиззните надписи (OSD) и положението на PIPне се променя. апарата е с емулиран процесор ( изнесен е на платка) и е доста преработен. Напеженията дадени в сервизното описание са в норми преди и след като прояви дефекта. Всички спойки са презапоени. Нямам опит с такъв модел и ако някой се е сблъсквал с подобен проблем и може да даде идея ще съм ви благодарен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 13:35 Заглавие: |
|
|
| Някой електролит прави мощна утечка,през който минава видеото в синхрочипа,кой е той?(синхрочипа) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 13:50 Заглавие: |
|
|
| телетекста на отделна платка лие? ако грее много може и от него да е |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danieldd71 Активен потребител

Регистриран на: 09 Окт 2005 Мнения: 65 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 15:34 Заглавие: |
|
|
и аз си мисля за електролит, но сте взема да ги сменя наред във видеото и след ден два ще ви отговоря. Телетекста не е на отделна платка  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Окт 13, 2005 19:21 Заглавие: |
|
|
| Извинете, но не знам какво е емулиран процесор,ако някой ми обясни ,може да знам нещо конкретно за този модел. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|