| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dnt Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2004 Мнения: 61 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 19:13 Заглавие: telefunken shassi icc 7 if 2100 със la 7550 звук 6.5 |
|
|
колеги пробвах със паф,кварц и приставка подскажете идея благодаря. _________________ dnt |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 20:54 Заглавие: |
|
|
| пробвай с квази паралел.трябва да стане |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DICHI Опитен потребител

Регистриран на: 04 Апр 2004 Мнения: 334 Местожителство: VRACA
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 21:08 Заглавие: |
|
|
Ти е....ш ли се Това шаси с приставка и ПАВ(ако е моно)заспива!!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dnt Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2004 Мнения: 61 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 9:21 Заглавие: telefunken 6.5 |
|
|
На шасито пише 418А.Имам схемата на icc 7 която напълно отговаря на418А.Моно е ще пробвам със квази и ще пиша. _________________ dnt |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 10:40 Заглавие: |
|
|
| С тия квази приставки никога не става добре,на всички стандарти остава "шуполене" и "брумене" когато има надписи.Нещо пафа не ти е добър или малката приставка-тази комбинация е най добра според мен... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 11:08 Заглавие: |
|
|
| това мчу ако не се лъжа е във вертикална метална кутия с пр. звук и пав трябва да стане.нещо бъркаш някъде. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|