| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bobcho Активен потребител

Регистриран на: 24 Юни 2005 Мнения: 90 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 11:47 Заглавие: Крайно стъпало |
|
|
Имам един проблем донесоха ми за ремонт един усилвател с изгоряло краино стъпало с интегрална схема STK022 (само това пише на нея )която немога да намеря никаде имате ли инфо за нея и с какво може евентоално да се замени. На усилвателя няма никакви данни нито марка нито мощност  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 12:09 Заглавие: |
|
|
| Ще се поровя, но това се заменяше с STK025 ,което се намира все още по магазините ,но небеше от евтините. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
brum Опитен потребител

Регистриран на: 04 Окт 2005 Мнения: 186
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bobcho Активен потребител

Регистриран на: 24 Юни 2005 Мнения: 90 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 12:22 Заглавие: |
|
|
Много благодаря за инфото отивам да търся  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|