| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 20:18 Заглавие: TV Elite 14ES38 |
|
|
| Привет колеги.Знаете ли как се влиза в серв.меню.Тв-то е чисто ново,но е много затъмнено.Не смея да го отварям заради гаранцията,затова и не мога да дам повече инфо.Ще съм много благодарен за малко помощ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 20:51 Заглавие: |
|
|
Не е нужно да влизаш в сервис,само трябва да отвориш апарата.
Последната промяна е направена от danco на Вто Окт 11, 2005 22:00; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DICHI Опитен потребител

Регистриран на: 04 Апр 2004 Мнения: 334 Местожителство: VRACA
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 21:55 Заглавие: |
|
|
| Данчо,не дава съвет,който не е полезен.Утре,ако си иде процесора ти ли ще го платиш? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 21:59 Заглавие: |
|
|
| Отворих го,но няма тримери за настройки,освен на захр.Ускоряващото беше малко ниско 300в.Регулира се от 180-620в.Сега е 380в но няма голяма разлика отпреди.Може би в серв.меню има настройки за яркост.Контраст и цвят са добре. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DICHI Опитен потребител

Регистриран на: 04 Апр 2004 Мнения: 334 Местожителство: VRACA
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 22:14 Заглавие: |
|
|
Еврика какво писах по-нагоре  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 7:18 Заглавие: vili |
|
|
| Добре де,станалото- станало.Все пак трябва да го светнем малко. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 17:50 Заглавие: |
|
|
| виж си пощата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Чет Окт 13, 2005 22:27 Заглавие: vili |
|
|
| колега,в ДУ наистина има скрит бутон,но като го натисна излиза меню за настройка на часовниците.Метода сигурно е друг. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|