| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
halim Нов потребител


Регистриран на: 05 Авг 2005 Мнения: 34 Местожителство: Каспичан
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 18:29 Заглавие: Проблем с BLAUPUNKT RDM43 |
|
|
| Имам проблем с CD blaupunkt rdm 43 london през лятото вървеше без проблем но когато времето захладня започнаха проблемите. Не иска да се стартира и започва да мига посветката на екрана и изкарва безмислени символи на дисплея, когато го загрея сас сошоар около захранването (LM7805 покрай него има наколко кондензатора а под него другата страна на платката няколко SMD транзистора) започва да работи нормално. От какво може да бъде това смених 7805 с нов без промяна и кондензаторите около него съща работа. Транзисторите под него работят SMD BC 548B. Преди 7805 има един тарнзистое BD4XX през който минава захранването но и той работи, вече не знам какво да проверя моля помогнете с някоя схема идея или друго. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 18:40 Заглавие: |
|
|
Презапой всички спойки и СМД-та.Смени електролитните кондензатори _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 8:49 Заглавие: |
|
|
| Пробваи със отка4ена механика и пиши дали ефекта е същия |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|